pupidu

malé ženské pelemele

Vše kolem mužů a žen

Aby to vydrželo.. (Raven)

 

Může se stát, že sex s jedním člověkem, opakovaný pořád dokola, za čas trochu omrzí, chce to trochu inovace, ale je pravdou, že když potkáte partnera, který vám skutečně vyhovuje a je s ním i v oblasti sexuálního souznění legrace, není důvod, proč to měnit.

Občas sice lze slyšet nářky nad životními stereotypy, ale proč něco měnit na životně důležitých stereotypech, když jsou navíc docela příjemné? Přece kvůli tomu, abychom se vyhnuli stereotypům, nepřestaneme dýchat, jíst nebo spát.

Většina důležitých životních funkcí probíhá pořád dokola, stereotypně. S tím se už holt musí každý smířit.

Když učím své klienty, jak dosáhnout prvního kroku k nesmrtelnosti, učím je budovat ve svém životě a ve svém těle stereotypy, podmíněné reflexy, které se neustále, pořád dokola, opakují a posilují. Jsou to stereotypy ve cvičení, v meditacích a v sexu.

Rozdíl od sportovního pojetí cvičení je především v tom, že sportovec se z jakéhosi prapodivného důvodu snaží dosahovat stále lepších výsledků. Když něco zvedne, tak s tím není spokojený a snaží se, aby zvedl víc, když někam doběhne, tak nejásá, že tam vůbec doběhl (na rozdíl od zbytku populace), on tam chce doběhnout ještě o něco rychleji.

Takhle se neustále snaží o nesmyslné zvyšování výkonu nebo zrychlování výkonu, až se jednou přetrénuje, utrhne si šlachu, přetíží srdce nebo si rozdrtí chrupavku, naštípne obratel... Sport v tomto pojetí je cesta idiota (pravidlo číslo jedna).

Inteligentní člověk má radost, že zvládne například v klasickém benči (ležíte na zádech na lavičce a zdvíháte činku) váhu třeba sto deset nebo sto dvacet kilo, to je taková všeobecně rozumná váha, a snaží se, aby to samé zvládl ještě v padesáti nebo šedesáti. Neposunuje váhu ani nezvyšuje rychlost, posunuje věkovou hranici, do které daný výkon zvládne.

Většině lidí to asi nebude znít rozumně, viz pravidlo číslo jedna, ale já sám jsem si s tím zatím vystačil k plné spokojenosti a to je mi už dvaašedesát.

Proč to říkám – protože to samé platí i v sexu. Mnoha mužům se stane, že je sex s partnerkou, která se jim líbí a kterou mají rádi, začne tak trochu nudit, ale rozhodně nehledají chybu v sobě nebo ve svém přístupu k sexu.

Jsou přesvědčeni, že nejefektivnějším řešením bude změna partnerky. Najdou si ženskou, která je pro ně ještě neokoukaná, všechno je s ní nové, vzrušující... a po čase zapadnou úplně do stejné situace, ze které se snažili uniknout.

Dosáhnou pouze toho, že přesunou řešení sexuálního stereotypu s jednou partnerkou na řešení sexuálního stereotypu s více partnerkami (pravidlo číslo dvě).

Když se váš partner vrhne na internetovou pornografii, není to ještě tak zlé – pouze se snaží vymanit se z vlastních pocitů počínající partnerské nudy.

Tím, že s ním začnete diskutovat, popřípadě nesouhlasit nebo hledat nějaké řešení v omezení sledování porna, dosáhnete pouze toho, že jemu ani sobě nijak nepomůžete.

Je asi pravda, že stisk jeho ruky při masturbaci nad pornem bude silnější než stisk vaší vaginy při klasické souloži – otázka ale zní, proč tuto zkušenost musí opakovat se svou vlastní rukou? Proč to není vaše ruka? Partnerství znamená spolupráci, společné řešení problémů.

Doporučil bych vám vyzkoušet třeba tantru, naučit se nové kejkle v oblasti sexu – jo, jen tak mimochodem, píšete, že se učíte svírat vaginální svaly, víte vůbec, jak na to?

V literatuře se dočtete, že vědomým svíráním urogenitálních svalů, například při přerušovaném močení, se naučíte ovládat vaginální svaly, podle mého názoru je to hloupost, tím se nenaučíte svírat nic jiného než svěrače, které svíráte, ale ne vaginální svaly. Ty se trénují přece jenom trochu jinak.

Na sex se musíte dívat jako na koktejl ze vzájemné komunikace, spolupráce a společně prožívaného dobrodružství. Jakmile jeden číhá v posteli a druhý masturbuje u počítače, to už není sex, ale odcizení.

Četla jste Kafku? Radit nic nebudu, chtěl jsem jen trochu inspirovat.
Raven

Jack: „Quasi mures semper alienum edimus cibum – jako myši stále jíme cizí potravu.

 

 

 

 

*

Žádné komentáře
 
Chercher la femme.