pupidu

malé ženské pelemele

Vše kolem mužů a žen

kokojako, ženy a seznámení :-)

Pravidelně si vybírám na seznamkách u nás v ČR. Jsou jich mraky.Intelkektuálky, prodavačky, zapšklé úřednice, studentky i zjevné štětky. Hledají a neví co. Jsou ochotné vždy  napoprvé, ač inzerují opak, jsou plné problémů a sraček."Už mám dojem, že pořádná ženská ani neexistuje, od problémů s partnerem, splátkami, půjčkami, chutí cestovat za exotikou, kráčím nejčastěji do absolutní servilnosti , hahaha, toužím po opravdové lásce, ale nevím o čem to je"! Nemají zábrany a chtějí jen věci, peníze a blbý kecy. Každá má záplavu vnitřní touhy vylít se za svých sraček, všechny jsou psychopatky, astrálky nebo vegánky, což by se dalo unést, neboť jako chlap a psycholog vím, co s tím, jenže ony touží v těch sračkách vykoupat i někoho, s kým jsou jedno odpoledne.Potřebují spoluplavce, spolutrpitele. Vše nakonec končí "půjčením peněz", radosti z koupených šatiček a stesky na to, jak je  na ně svět zlý. Opravdovou osobnost jsem nepotkal.Cynické, ale opravdové konstatování.Jsou jen čubky a manželky.Ty, jsou ještě horší, šukají jinde, přetvařují se a nakonec vám seberou děti, a s milým úsměvem si najdou příležitostného porozvodového "píchače", s cizím pasem a hnědým, či žlutým ocasem.Cizopasí na vás a nakonec vám vezmou vše a odejdou hlavním vchodem.Proto je lebší čubka. Nemáte ji na očích stále, nedegenerujete její zásluhou ( jste řidič, údržbář, slouha, zahradník) a jste svobodný a riziko chytit AIDS je stejné jako v trvalém vztahu "domova". Krize manželství : kdepak, jen exkurze po falešném feminizmu.Kam jsme se to dostali pánové.To i "Arabáši" mají tohle jasně vyřešeno a ženy nejsou frustrované a jsou spokojené. Je tak??Doufám, že hovniválové nemají zkušenost a budou raději mlčet.
Autor: Aine (---.250.broadband3.iol.cz)    Datum:   15. 01. 2010 19:28

víš kokojako, já mám do děvky daleko.... ale musím tě zklamat, takových racionálních mužů, kteří ví co s tím, je dneska moc. my ženský ve většině nechceme skončit jako hysterky vedle skeptického magora a proto nás zhusta zaujímají metafyzici :-)

jinak že jsi zklamaný ženami, je evidentní a jestli stojíš jako muž o rady, tak jestli budeš takhle protivný morous bez fantazie, pořiď si domácího robota a na nástěnku si dej Darwina. Popřípadě bych ještě viděla potenciální možnost v bývalé komunistické funkcionářce, mohli byste si rozumět.

Autor: Janele z Liků (---.17.broadband9.iol.cz)    Datum:   15. 01. 2010 19:35

Podívej, mně tam zase neustále chodí vzkazy, zda si nechci přivydělat v erotice, dýlovat kosmetiku, chlapy mi tam píšou, že maj prachy, fotky sebe s autem, sebe u moře, sebe s drinkem ve Varně, jeden by blil...Proto jsou mi bližší uzavření melancholici, bez fotky, co řeší jen hudbu, filmy a nepropírají své osobní sračky...

Re: Děvky, kurvy a ty ostatní
Autor: Aine (---.250.broadband3.iol.cz)    Datum:   15. 01. 2010 20:26

jinak dá se říci, že exotičtí muži jsou poměrně přitažliví ne jen díky své exotičnosti, ale taky pro to, že nemají svázanou sexualitu a neopovrhují magií, což je pro ženu sevřenou v krunýři našich českých skeptiků, kteří za nic čekají věrnost a spokojenost .... velice odzbrojující

 

Autor: Emmet_RAY (---.161.broadband13.iol.cz)    Datum:   15. 01. 2010 21:39

Já mám ženy rád. Všechno, cos napsal, se dá pojmout i opačně. A kdo umí jednat se ženami, tomu patří svět. A to, že jsou poměrně snadno manipulovatelné, mi jako chlapovi nevadí ;-)

tenhle styl se tváří jako nejvyšší a oduševnělý, ale ve skutečnosti je to úplně stejné jako primitivní ovládaní pomocí fackované a cukrování. jenom posypané stříbrným práškem z hvězdiček. chci říct, mezi tebou a nějakou blbou kravkou z Kolína, co štrykuje ponožky s červeným nosem, není žádný rozdíl. A mezi tvým a nějakým traktoristou Emanem, kterého chlupy z koulí lechtají až na kolenou, taky ne.

Janele

Na chatu jsou to jen samí honílci a navoněná bída...Láska se ty kokojako nehledá na seznamkách, ta přichází...

*

*

*

*

Žádné komentáře
 
Chercher la femme.